SESJE ONLINE – DARMOWE PONIEDZIAŁKI

Otwieramy pulę darmowych sesji z psycholożką zdrowia, czyli ze mną:) Wszystkie godziny poniedziałkowe w moim grafiku są dostępne za darmo. Jedna osoba może skorzystać z 3 sesji darmowych. Zapraszamy!

Otwieramy pulę darmowych sesji z psycholożką zdrowia, czyli ze mną:) Wszystkie godziny poniedziałkowe w moim grafiku są dostępne za darmo. Jedna osoba może skorzystać z 3 sesji darmowych (włączając w to sesję pierwszą). Zapraszamy!

Ważne: ta pula jest przeznaczona dla osób, które potrzebują pilnie pomocy psychologa, lecz w danej chwili nie mogą za nią zapłacić. Zanim zapiszesz się na darmowe poniedziałki, zastanów się proszę dwa razy. Zależy nam, aby pomoc trafiła naprawdę do tych, którzy bardzo jej potrzebują.

JAK WYGLĄDA PIERWSZA SESJA?

Pierwsza sesja jest zawsze darmowa (niezależnie od dnia tygodnia).
Trwa 45 minut.
To swobodna, poufna rozmowa. Opowiesz mi o sobie, a ja Ci powiem, w jaki sposób mogę pomóc.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz ze mną pracować, ustalimy szczegóły.
Sesja odbywa się online w aplikacji google meet (link otrzymasz po rezerwacji). Przed spotkaniem sprawdź proszę kamerę i mikrofon. Przygotuj notes i długopis.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy zarezerwować wybrany termin w moim kalendarzu. Znajdziesz go tutaj

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Zajmuję się wszystkimi tematami wokół choroby, jednak zawsze pracuję z człowiekiem jako całością, ponieważ choroba jest tylko jednym z elementów naszej psychicznej układanki.

Może Cię do mnie sprowadzić któryś z poniższych „tematów” (ale może to być też coś, czego nie ma na tej liście):

  • masz problem z trudnymi myślami (przekonania o sobie, o chorobie, katastroficzne myśli, etc.), emocjami (lęk, smutek, złość, etc.), zachowaniami (trwanie przy szkodliwych nawykach zdrowotnych, etc.),
  • chcesz lepiej zarządzać swoim zdrowiem,
  • potrzebujesz pozbierać myśli dotyczące równowagi zdrowie-praca, podjąć decyzję o zmnianie pracy,
  • nie wiesz, jak znaleźć sposób na rozmawianie o chorobie z bliskimi,
  • nie możesz zaakceptować tego, że chorujesz,

JAK PRACUJĘ?

Staram się dać Ci narzędzia, które będziesz mogła lub mógł rozwijać później samodzielnie. Chcę, aby każda sesja była Ci jakoś pomocna. Zazwyczaj pracuję w rytmie 12 sesji. Jednak uważam, że nawet jedno spotkanie może przynieść Ci korzyść.

Moja praca opiera się na dwóch fundamentach: wiedzy naukowej z psychologii zdrowia oraz filozofii i praktyce terapii ACT (terapii akceptacji i zaangażowania). Celem pracy jest skierować Cię w stronę zaangażowanego życia opartego na wartościach, bez unikania trudnych zdarzeń psychicznych (emocji, myśli), poprzez procesy akceptacji i świadomości chwili obecnej. Chcę, żebyś doświadczyła lub doświadczył dzięki pracy ze mną, że mimo choroby możesz realizować swoje cele, doświadczać pozytywnych emocji i wzrostu osobistego.

Do zobaczenia!

Ania