Aktualnie

ZOBACZ, CO U NAS SŁYCHAĆ I Z CZEGO MOŻESZ SKORZYSTAĆ: WYDARZENIA, INICJATYWY, AKCJE

16 maja, 2022
Otwieramy pulę darmowych sesji z psycholożką zdrowia, czyli ze mną:) Wszystkie godziny poniedziałkowe w moim grafiku są dostępne za darmo. Jedna osoba może skorzystać z 3 sesji darmowych. Zapraszamy!
22 lutego, 2022
Będziemy tam! Robert Statkiewicz i Ania Charko w imieniu Fundacji Ludzie i Medycyna pokażemy się na pół godziny i opowiemy o tym, co obserwujemy w naszych badaniach i w praktyce wspólnego projektowania: o tym, co pacjenci dają sobie nawzajem.
22 lutego, 2022
Robert Statkiewicz, Luiza Pianka, Ania Charko z zespołu Ludzi i Medycyny - dzielimy się doświadczeniem: jak prowadzimy badania UX w medycynie. Polecamy praktykom: badaczkom, projektantom.
13 stycznia, 2022
Poświęć nam godzinę swojego czasu na anonimową rozmowę. To, co powiesz, może pomóc innym pacjentom i pacjentkom.
13 stycznia, 2022
Grupa Projektowa, złożona z pacjentów i pacjentek, którzy będą rozwijać z nami aplikację Pacjenci Pacjentom - wybrana. Gratulujemy i witamy na pokładzie!!!
15 grudnia, 2021
Podaruj tę kartkę bliskim i zrób krok w stronę zdrowej komunikacji. Niezwykły efekt współpracy Fundacji Ludzie i Medycyna z Agą Szuścik, artystką, pacjentką, edukatorką. Z dumą przekazujemy w Twoje ręce kartkę "Staję się Syrenką / Amazonką".
30 listopada, 2021
Nowe odcinki podcastu od 2 grudnia.
29 listopada, 2021
Spotkanie warsztatowe dla wolontariuszek i wolontariuszy.
29 listopada, 2021
Studenckie projekty realizowane w metodologii UX w medycynie
5 listopada, 2021
Grupa Projektowa to 14 osób z doświadczeniem choroby przewlekłej, które przez 3 miesiące – od stycznia do marca 2022 r. – będą razem tworzyć nowe rozwiązanie do aplikacji Pacjenci Pacjentom Fundacji Ludzie i Medycyna.
8 października, 2021
Portal NO FLUFF JOBS ruszył z akcją, promującą "cichych" bohaterów i bohaterki ważnych projektów IT. Z dumą: jesteśmy w gronie zaproszonych!
28 września, 2021
Zapraszamy do słuchania: środa 29.09, godz. 19.00 na Facebooku Agi Szuścik: https://www.facebook.com/agaszuscik/
27 września, 2021
O naszej aplikacji przeczytacie w aktualnym numerze dwutygodnika Naj. Reportaż pani Edyty Urbaniak, na podstawie rozmów z Alicją Sekret, Kasią Antczak i Anią Charko, czyli częścią zespołu tworzącego "Pacjentów". Od dziś w kioskach.
21 września, 2021
"Niezmiernie cieszy mnie nawiązanie współpracy i możliwość przedstawienia aplikacji pacjentom Szpitala na Klinach." – mówi Joanna Szyman Prezes Zarządu Neo Hospital.
15 września, 2021
Ania Charko rusza z gabinetem psychologicznym na warszawskiej Woli. Dla wszystkich osób, które chcą dobrze lub lepiej żyć z chorobą.