Współpracujemy z Grupą Neo Hospital

"Niezmiernie cieszy mnie nawiązanie współpracy i możliwość przedstawienia aplikacji pacjentom Szpitala na Klinach." – mówi Joanna Szyman Prezes Zarządu Neo Hospital.

„Rozmawiamy z pacjentami i wiemy jak bardzo pomocna, wspierająca, czasem wręcz bezcenna może być dla pacjentów perspektywa drugiej osoby, która przechodzi przez podobne doświadczenie w chorobie” – dodaje Pani Joanna.


To kolejna wartościowa współpraca, za którą jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Partnerzy tacy jak należący do Grupy NEO HOSPITAL Szpital na Klinach, pomagają nam docierać do pacjentów w potrzebie, czyli osób, do których kierowana jest aplikacja Pacjenci Pacjentom.

Szpital na Klinach łączy najwybitniejszych w swoich specjalizacjach lekarzy z ultranowoczesnym sprzętem, budując jeden z najbardziej efektywnych i przyjaznych pacjentowi ośrodków medycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.
To miejsce, które kieruje się troską o zdrowie, godność, poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Szpital na Klinach wyznacza standardy prywatnej opieki szpitalnej, spełniając oczekiwania swoich pacjentów na każdym etapie kontaktu z placówką i jej całym zespołem. Blisko 200-osobowy zespół specjalistów i lekarzy stosuje najlepsze kliniczne praktyki na bazie bogatych doświadczeń zdobytych w polskich i zagranicznych ośrodkach.

W spektrum naszej współpracy znajdzie się przede wszystkim kampania „Onkoodpowiedzialni” – kierowana do pracodawców akcja  Neo Hospital, której celem jest promowanie profilaktyki nowotworowej, diagnostyki i nowoczesnego leczenia nowotworów wśród ich pracowników, oraz aplikacja „Pacjenci Pacjentom”, którą szpital będzie polecał swoim pacjentom jako wartościowe narzędzie wspomagające terapię.