„To oni stworzyli przestrzeń, w której pacjenci uczą się, jak żyć z chorobą” -bierzemy udział w akcji #ITheroes nofluffjobs.com

Portal NO FLUFF JOBS ruszył z akcją, promującą "cichych" bohaterów i bohaterki ważnych projektów IT. Z dumą: jesteśmy w gronie zaproszonych!

Dzięki akcji portalu NO FLUFF JOBS i my prezentujemy Wam tych Twórców i Twórczynie aplikacji Pacjenci Pacjentom, o których na co dzień mówimy zbyt mało.

Z zespołu Fundacji Ludzie i Medycyna:

Katarzyna Antczak, projektantka UX

Kasia zaprojektowała aplikację Pacjenci pacjentom. Jest naszą szefową do spraw dizajnu. Kluczem do sukcesu jest dla niej komunikacja – nie tylko wizualna. Zawodowo, Product Designerka, współpracującą zarówno z niewielkimi firmami rodzinnymi, jak i korporacjami. W swoich projektach bierze pod uwagę nie tylko użytkownika, ale kładzie nacisk również na perspektywę biznesu, klienta i technologii. Z jej projektów korzystały Empik, H&M czy General Electric.

Robert Statkiewicz, badacz UX

Nieformalny spec od badań w projekcie Pacjenci pacjentom. UX Specialist w jednej z wiodących firm medycznych, doktorant w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytet Warszawski. W przeszłości współpracował z Bemowskim Centrum Kultury i kilkoma agencjami badawczymi. Najważniejsze wartości: empatia, praca dla i z ludźmi, emocje i doświadczanie. Naukowo wkręcony w nurt neuroantropologii, antropologii zaangażowanej oraz medycznej. Wielbiciel Macedonii, miłośnik gier z serii Pokemon i dziwnych zakamarków YouTube’a.

Z zespołu naszego cudownego Partnera Technologicznego, Skyrise.tech:

Natalia Pięta, UX and Innovation Consultant

Badaczka, innowatorka i ogarniaczka. Na złość mamie nie została lekarką. Chętnie za to angażuje się w inicjatywy, które pomagają pacjentom, lekarzom, psychologom i innym specjalistom tworzyć zdrowy system opieki i leczenia. Uważa, że w zdrowieniu najważniejsze jest to, żeby zaopiekowane były zarówno ciało, jak i psychika. To właśnie to, między innymi, przyciągnęło ją do inicjatywy Pacjenci Pacjentom. W projekcie pilnuje, żeby w ramach możliwych środków zrealizować kolejne części aplikacji jak najsprytniej i w takiej kolejności, żeby przynosiły jak najwięcej korzyści pacjentom.

https://www.linkedin.com/in/natalia-pieta/

Adrian Defus, Android Developer

Programista aplikacji mobilnych, ze szczególnym naciskiem na platformę Android. Wybrał tę dziedzinę ze względu na możliwość tworzenia różnorodnych rozwiązań i ciągły kontakt z osobami, którym może pomóc w przekuciu ich pomysłów w pełni działający produkt. Niepoprawny optymista, z wielkim zaufaniem do innych ludzi. Od zawsze zainteresowany technologią, a w szczególności taką, która może pomagać w codziennym życiu. Z wykształcenia inżynier budownictwa, który zamiast budynków zdecydował się tworzyć bardziej cyfrowe projekty ;). Miłośnik ostrego jedzenia, czekolady i dobrej kawy.

https://www.linkedin.com/in/adrian-defus/

Cieszymy się i chwalimy, że tacy wspaniali ludzie pracują z nami!

Nasza strona wizytówka w akcji #ITheroes: https://nofluffjobs.com/heroes/pacjenci-pacjentom/

A o projekcie Pacjenci Pacjentom słowami Skyrise.tech: https://www.skyrise.tech/projects/patients4patients-case-study/