Rozmawiamy o śmierci z Warszawskimi Ochotnikami

Spotkanie warsztatowe dla wolontariuszek i wolontariuszy.

Jutro odbędzie się spotkanie warsztatowe dla wolontariuszy i wolontariuszek, którzy w swojej pracy mogą doświadczyć starty podopiecznego.


Nasze spotkanie to bezpieczna przestrzeń, w której uczestnicy będą mogli podzielić się własnymi doświadczeniami i obawami, zadać trudne pytania i zastanowić się nad własną śmiertelnością.

W pracy wykorzystamy niestandardowe narzędzie: karty konwersacyjne „Rozmawianie o śmierci cię nie zabije”, stworzone przez Fundację Ludzie i Medycyna.

Celem spotkania jest wzmocnienie uczestników w mierzeniu się z trudnymi doświadczeniami oraz otworzenie ich na rozmowę o śmierci i odchodzeniu z drugim człowiekiem.

Termin: 30 listopada, godz. 17:00-20:00

Spotkanie poprowadzi: Ania Charko, psycholożka zdrowia, pacjentka.

Szczegóły: https://ochotnicy.waw.pl/component/wydarzenia/wydarzenie/323?fbclid=IwAR1hFMmVUx_0u1Emmgh2oWanwH2mznLqh83-snh63fhmmdBABIDjtjhnLlQ

Programy rozwojowe dla warszawskich wolontariuszy realizowane są przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i są częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.